Lasīšanai: 1 minūte

Ģimenes ārstam nav noteikts dokumentu sagatavošanas termiņš

J
jautā:
04. aprīlī, 2018
Juris

Cik ilgā laikā ģimenes ārstam ir jāsagatavo dokumenti grupas maiņai, ja ir iesniegti visi nepieciešamie izmeklējumi? Ir kādi termiņi vai brīvais režīms?

A
atbild:
10. aprīlī, 2018
Edīte Brikmane
LV portāls

Normatīvajos aktos nav noteikts konkrēts termiņš, kādā ģimenes ārstam būtu jāsagatavo dokumenti, kas paredzēti iesniegšanai Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijai (VDEĀVK). Pacienti tiek aicināti formalitātes sākt kārtot savlaicīgi un sadarboties ar ģimenes ārstu.