Lasīšanai: 1 minūte

Atvaļinājuma laikā apmaksā dienas, kad būtu jāstrādā

J
jautā:
24. aprīlī, 2017
Krista

Man ir atvaļinājums 2 kalendārās nedēļas no 8. maija. Strādāju normālu darba laiku. 5. maijs ir uz 13. maiju pārceltā darba diena. Vai 13. maijs man būs kā papildus apmaksāta atvaļinājuma diena?

A
atbild:
26. aprīlī, 2017
Zaida Kalniņa
LV portāls

Ja Jūsu atvaļinājums ir, sākot no 8. maija, divu kalendāro nedēļu apmērā, tad 13. maijs kā pārceltā darbdiena no 5. maija būs apmaksāta atvaļinājuma diena, pamatojoties uz Darba likuma 75. panta 8. punktu – darba devējam atvaļinājuma laikā jāapmaksā dienas, kad darbiniekam būtu bijis jāstrādā.