DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
15. jūnijā, 2022
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Inovatīvas biznesa idejas un risinājumi uzņēmumu izaicinājumiem – 29.jūnijā prezentēs VIPs pirmos rezultātus

Vidzemes reģionā tiek īstenota unikāla atbalsta programma studentiem, ko izveidojusi Vidzemes Augstskola sadarbībā ar Valmieras Attīstības aģentūru un Ventspils Augstskolu. Biznesa izmēģinājumu un Inovāciju laboratorijās, sadarbībā ar zinošiem komandu vadītājiem un ekspertiem, radītas  10 inovatīvas biznesa idejas  vai risinājumi  uzņēmumu dotajiem izaicinājumiem.

29.jūnijā koncertzālē “Valmiera” norisināsies DEMO diena jeb projekta VIPs 1.posma noslēguma pasākums, kur tiks prezentēti dalībnieku darba rezultāti.

Dalībnieki individuāli vai komandās risināja Vidzemes un Latvijas uzņēmumu un institūciju izaicinājumus vai attīstīja savas inovatīvās biznesa idejas. Dalībnieki ir strādājuši pie SIA Valpro,  AS Valmieras stikla šķiedra, CSDD, SIA Taino5 (atpūtas komplekss “Lācītes”), Valmieras novada Tūrisma pārvaldes un citu uzņēmumu un organizāciju dotajiem izaicinājumiem.

Pasākuma gaitā būs iespēja uzzināt vairāk par programmu, komandas un individuālie pētnieki prezentēs savus sasniegtos rezultātus Vērtēšanas komisijai un uzņēmumiem. Pasākuma noslēgumā uzzināsim vērtēšanas rezultātus, tiks apbalvoti veiksmīgākie projekti, kas saņems naudas balvas turpmākai idejas attīstīšanai. Pasākumu klātienē aicinām apmeklēt ikvienu interesentu, īpaši uzņēmējus, izglītības sektora profesionāļus, skolēnus un studentus, lai atbalstītu dalībniekus, uzzināt vairāk informācijas par VIPs nākamo posmu norisi un iespēju iesaistīties programmā.

Lūgums līdz 22. jūnijam reģistrēt savu dalību šeit: https://ej.uz/vipsdemodiena1cikls

VIPs ir atbalsta programma, kas darbojas Vidzemes Augstskolas paspārnē. Līdz šim programmā iesaistījušies kopumā 35 dalībnieki no Vidzemes Augstskolas, Liepājas Universitātes, Ventspils Augstskolas, Rīgas Tehniskās koledžas,  Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas, Valmieras Valsts ģimnāzijas, Valmieras tehnikuma un citām Latvijas izglītības iestādēm, kuri individuāli vai komandās,  veic darbu pie inovatīvu biznesa ideju attīstīšanas vai  risina Vidzemes un Latvijas uzņēmumu un organizāciju izaicinājumus.

Programmas ietvaros dalībnieki saņem atbalstu no Vidzemes Augstskolas akadēmiskā personāla, nozares ekspertu, mentoru un uzņēmumu pārstāvju puses. VIPs dalībnieki, darbojoties programmā, saņem arī stipendijas un grantus idejas attīstībai.

VIPs projekta mērķis ir izveidot un īstenot ilgtspējīgu atbalsta sistēmu, kas studiju vai izglītības procesa ietvaros stiprinās jo īpaši Vidzemes jauniešu, inovāciju pratību un uzņēmējspēju, veicinās Vidzemes  augstskolas  un  studējošo  sadarbību  ar  industriju un  uzņēmējiem  un  ļaus  izstrādāt  praktiski pielietojamus risinājumus sabiedrības un komersantu piedāvātajiem izaicinājumiem. 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU