DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
05. decembrī, 2019
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

8. decembrī stājas spēkā jauns vilcienu kustības saraksts ar būtiskām izmaiņām visos maršrutos

Pēc jaunā vilcienu kustības saraksta spēkā stāšanās kopumā 218 vilcienu reisiem saīsināsies to izpildes laiks, proti, pasažieri, braucot ar vilcienu, galamērķī nokļūs no 1 līdz pat 36 minūtēm ātrāk nekā līdz šim. Lai lielam pasažieru skaitam nodrošinātu pēc iespējas ātrus un ērtus pārvadājumus ar vilcienu, pildot sabiedriskā transporta mugurkaula funkciju, ir veiktas būtiskas izmaiņas vilcienu kustības sarakstā, kuras jāņem vērā mūsu pasažieriem.

Turpmāk tiek atcelta vilcienu apstāšanās šādās pieturvietās: Valgas virzienā – Baltezers, Silciems, Bāle, Brenguļi, Seda, Saule, bet Krustpils virzienā – Dendrārijs un Ozolsala. Tāpat tiek būtiski samazināts vilciena apstāšanās biežums šādās pieturvietās: Skultes virzienā – Inčupe un Ķīšupe, Aizkraukles virzienā – Rumbula, Dārziņi, Kaibala un Muldakmens, Jelgavas virzienā – Cena, Tukuma virzienā – Kūdra un Milzkalne.

Vienlaikus atgādinām, ka, sākot ar š.g. 8. decembri, ik darbdienu no Valmieras uz Rīgu un atpakaļ ar vilcienu varēs nokļūt vienā stundā un 42 minūtēs, jo turpmāk ekspresreisa Cēsis-Rīga-Cēsis maršruts tiks pagarināts līdz Valmierai. Ekspress vilciena atiešanas laiks no Valmieras būs plkst. 6.44, bet Rīgā tas ienāks plkst. 8.25. Pa ceļam vilciens apstāsies šādās pieturvietās: Lode, Cēsis, Sigulda un Zemitāni. Savukārt darbdienu vakaros ekspress vilciens no Rīgas aties plkst. 17.27, bet Valmierā pienāks plkst.19.09.

Vilcienu kustības saraksts ir papildināts ar vairākiem jauniem vilcienu reisiem, tai skaitā maršrutā Liepāja-Rīga ir norīkots vilciens sestdienās un maršrutā Rīga-Liepāja norīkots vilciens svētdienās. Vilciens no Liepājas sestdienā aties plkst. 8.05, bet Rīgā tas pienāks plkst. 11.20. Savukārt svētdienās vilciena atiešanas laiks no Rīgas ir plkst. 13.46, bet pienākšanas laiks Liepājā – plkst. 17.04.

“Pasažieru vilciena” mājaslapā un mobilajā lietotnēs publicētais vilcienu kustības saraksts, kas redzams 10 dienas uz priekšu, jau ietver minētās izmaiņas. Ar vilcienu pamatsarakstu, kas stāsies spēkā 8. decembrī, iespējams iepazīties šeit.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU