DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
08. jūlijā, 2013
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Eiropas Savienība

Iepazīsies ar Polijas pieredzi prezidentūras veidošanā

Publicēts pirms 12 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>
Lai iepazīstinātu ar Polijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē pieredzi, pirmdien, 8.jūlijā, Rīgā viesosies Polijas prezidentūras vadītāja Joanna Skočeka (Joanna Skoczek).

Joanna Skočeka tiksies ar Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariāta darbiniekiem, lai dalītos pieredzē par gatavošanos prezidentūrai un tās īstenošanu. Joanna Skočeka no 2008. līdz 2012.gadam Polijas Ārlietu ministrijā vadīja Prezidentūras koordinācijas departamentu, kas nodarbojās ar prezidentūras personāla sagatavošanu un mācībām, loģistikas jautājumiem, komunikāciju, sabiedriskajām attiecībām un publisko diplomātiju, kā arī ar starptautiskās sadarbības un citiem jautājumiem. Polijas prezidentūra norisinājās 2011.gada otrajā pusē.

Latvijas prezidentūras ES Padomē gatavošanā šāda informācijas apmaiņa ir ļoti būtiska, lai izvērtējot iepriekšējo pieredzi, savlaicīgi gatavotos prezidentūras norisei. Tāpēc pieredzes apmaiņa regulāri notiek ar visām ES dalībvalstīm, kuras pēdējo gadu laikā bijušas prezidējošās valstis ES Padomē.

Kopš 2012. gada maija Joanna Skočeka vada Polijas Ārlietu ministrijas Publiskās diplomātijas un kultūras departamentu.

Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības Padomē norisināsies 2015.gada pirmajā pusē.

Informāciju sagatavoja:
Linda Jākobsone
Prezidentūras komunikācijas un sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 67011757, 29123348
E-pasts: Linda.Jakobsone@es2015.lv

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI