Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Pensijas

Iepriekšējā mēnesī nesaņemto pensiju piegādā ar nākamā mēneša pensiju

J
jautā:
13. aprīlī, 2016
Zinta Bāliņa

Labdien! Pesionāre (Rīga) ar ierobežotām spējām kustēties pensiju saņem mājās. Maija mēnesī paredzēts izbraukums uz laukiem Cēsu rajonā. Vai pensionārei ir iespējams maija pensiju nesaņemt un to pārcelt uz jūnija mēnesi, tā rezultātā viņa jūnijā saņemtu divas pensijas. Ar kuru no valsts amatpersonām šo jautājumu būtu jārunā? Pilnvaras rakstīša no pensionāres puses nebūs.

A
atbild:
20. aprīlī, 2016

“Latvijas Pasts” nodrošina klientu pensiju piegādi dzīvesvietā. Gadījumā ja klients pensijas piegādes brīdī nav sastopams/nav uz vietas un pensiju neizņem, tad pensiju orderi nogādā pasta nodaļā. Līdz izmaksas perioda beigām klients savu pensiju var saņemt pasta nodaļā.

Iepriekšējā mēneša pensija klientam tiek piegādāta kopā ar nākamā mēneša pensiju – pastnieks to piegādā saņēmējam. Ja klients to nesaņem, tad pensija atkal tiek nogādāta atpakaļ pasta nodaļā.