Lasīšanai: 1 minūte

Domājamās daļas dāvināšana

J
jautā:
15. martā, 2016
Inese

Labdien! Vēlos savu 1/2 domājamo daļu mājas uzdāvināt abiem dēliem līdzīgās daļās. Mājai ir vēl viens īpašnieks, kuram pieder otra puse domājamās daļas mājas, bet viņš ir svešs cilvēks. Vai pareizi saprotu, ka, manu pusi sadalot dēliem, īpašumā katram būs viena ceturtā daļa no mājas? Iepriekš pateicos par atbildi.

A
atbild:
21. martā, 2016
Vineta Vilcāne
speciāli LV portālam

Jūs kā dāvinātājs varat izvēlēties, cik lielu daļu no domājamās daļas dāvināt katram no dēliem. Ja uzdāvināsiet katram pusi, tad sanāks, ka katram dēlam būs īpašumā viena ceturtā daļa no īpašuma.

Lai veiktu darījumu, jādodas pie notāra; kontaktinformācija pieejama Latvijas notāru oficiālajā mājaslapā.