Lasīšanai: 1 minūte

Cik izmaksā konsultācija pie notāra?

J
jautā:
09. jūnijā, 2015
Evita

Cik izmaksātu konsultācija pie notāra, ja nepieciešams sastādīt īres līgumu un to apstiprināt?

A
atbild:
17. jūnijā, 2015
Agnese Ērgle
LV portāls

Zvērināta notāra konsultācija klientam izmaksās 13,26 eiro stundā, norāda Latvijas Zvērinātu notāru padome. Konsultācijas izmaksas nerodas, ja tai seko notariāls akts (zvērināts notārs apliecina īres līgumu). Zvērināta notāra atlīdzība par īres līgumu atkarīga no īres maksas un īres līguma termiņa.