Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Vēlams konsultēties ar notāru

J
jautā:
07. jūlijā, 2015
Jūlija

Labdien, vēlos šķirt laulību pie notāra. Vai vienošanās ir iespējams ierakstīt, ka nepastāv strīds par kopīpašumu, vienlaikus ierakstot, ka nekustamā īpašuma dāvinājuma līgums stājas spēkā tikai pēc laulības šķiršanas? Vai arī to ir nepieciešams uzreiz ierakstīt dāvinājuma līgumā, un tad laulības šķiršanas vienošanās rakstīt, ka strīda par kopīpašumu nav?

A
atbild:
29. jūlijā, 2015

Iespējami ir abi varianti atkarībā no konkrētajiem lietas apstākļiem un pušu panāktās vienošanās. Var vienoties arī par citādāku risinājumu. Ieteikums – konsultēties ar zvērinātu notāru, kurš palīdzēs rast konkrētajai situācijai piemērotāko risinājumu.