Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Veselība

Aizliegumu smēķēt uz balkoniem Saeimas komisija izskatīs maijā

J
jautā:
26. martā, 2014
Aija

Labdien! Sakiet, lūdzu, vai tiks atkārtoti izskatīts jautājums par smēķēšanas aizliegumiem uz balkoniem/lodžijām iekļaušanai likumā? Paldies jau iepriekš par atbildi.

A
atbild:
02. aprīlī, 2014
Laura Studente
LV portālam
Saeima
Sociālo un darba lietu komisija

Par šo jautājumu atbildīgā Saeimas Sociālo un darba lietu komisija informē: komisijā ir saņemti nozaru ministrijām lūgtie atzinumi par likumprojektam „Grozījumi likumā „Par tabakas izstrādājumu realizācijas, reklāmas un lietošanas ierobežošanu”” iesniegtajiem priekšlikumiem, un deputāti plāno šo likumprojektu turpināt skatīt kādā no komisijas sēdēm šī gada maijā.