Lasīšanai: 1 minūte

Dokumentu var noformēt svešvalodā

J
jautā:
21. februārī, 2014
Aleksandra Andrijevska

Labdien! Izlasīju Ministru kabineta noteikumus Nr.916 (7.daļu) par "Dokumentu izstrādāšanas un noformēšanas kārtību". Jautājums: vai dokumenta veidlapas rekvizītu zona var būt angļu valodā (Single registration number, Taxpayer registration No., Office address, Telephone, Fax)? Vai adresi arī tad var rakstīt angliski: Stabu street 6, Riga, Latvia? Paldies.

A
atbild:
24. februārī, 2014
Laura Platace
LV portāls

Dokumenta veidlapas rekvizītu zona var būt angļu valodā, taču tādā gadījumā visam dokumenta tekstam būtu jābūt angļu valodā. Vienā dokumentā lietot divas valodas nebūtu ieteicams.

Adresi var norādīt angļu valodā. Ja adrese dokumentā ir norādīta, lai saņemtu korespondenci vai atbildi uz attiecīgo adresi, tad labāk adresi norādīt latviešu valodā.