Lasīšanai: 1 minūte

Eiropas Savienības fondu atbalsts jumta nomaiņai nav paredzēts

J
jautā:
06. janvārī, 2014
aigars sīmanis

Sakiet lūdzu, kādas ir iespējas piesaistīt Eiropas finansējumu šīfera jumta maiņai, māja atrodas Cesvainē, māja kādreiz skaitījās Cesvaines pils kalpu māja, tai ir arī vēsturiska nozīme. Adrese Parka iela 1, Cesvaine.

A
atbild:
08. janvārī, 2014
Mudīte Luksa
speciāli LV portālam

Ne valsts, ne Eiropas Savienības fondu atbalsts šīfera jumta nomaiņai dzīvojamām mājām nav paredzēts.

Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pasākuma „Tūrisma aktivitāšu veicināšana” ietvaros līdzfinansējums azbestu saturošu jumtu nomaiņai projektu konkursa kārtībā līdz 2009.gada 1.jūlijam bija pieejams tūrisma mītnēm. Ar valsts un pašvaldības atbalstu šīfera jumti mainīti arī izglītības iestādēm. Jūsu māju neatradu arī valsts atbalstīto kultūras pieminekļu sarakstā, tātad jumta seguma nomaiņas izdevumi ir jāsedz ēkas īpašniekiem.