Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Uzturēšanās tiesības Latvijā nevar pieprasīt, ja personas faktiski dzīvo citā valstī

J
jautā:
16. augustā, 2024
Ruta

Labdien! Dzīvoju un strādāju Lielbritānijā, ir arī reģistrēta dzīvesvieta Latvijā. Lielbritānijā ir noslēgta laulība ar trešās valsts pilsoni. Vai ir iespējams laulātajam iegūt Latvijas izsniegtu uzturēšanās atļauju, ja es/mēs turpinu dzīvot un strādāt Lielbritānijā? Paldies!

A
atbild:
19. augustā, 2024
Linda Ņikona
LV portāls

Nē, šāda iespēja nepastāv.

Uzturēšanās tiesības Latvijā nevar pieprasīt, ja personas faktiski dzīvo citā valstī.