Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Drošība

Vai apmeklētāji apcietinātajam tikšanās dienās drīkst nodot paciņu

J
jautā:
13. jūnijā, 2024
Diāna

Vai apcietinātajam tikšanās dienās drīkst nodot paciņu?

A
atbild:
28. jūnijā, 2024

Cilvēktiesību un kriminālprocesa interešu samērīgu ievērošanu drošības līdzekļa  apcietinājums  izpildē nosaka Apcietinājumā turēšanas kārtības likums.

Apmeklētāji drīkst ienest tādus priekšmetus un pārtikas produktus, kurus notiesātajiem ir atļauts glabāt, taču notiesātais tos nedrīkst iznest no satikšanās telpas. Priekšmeti un pārtikas produkti, kurus notiesātajiem ir atļauts glabāt, norādīti Ministru kabineta noteikumu “Brīvības atņemšanas iestādes iekšējās kārtības noteikumi” Nr. 423 1. pielikumā “Priekšmeti un pārtikas produkti, kurus notiesātajam ir atļauts glabāt”.