Lasīšanai: 1 minūte

Kā aprēķināmi komandējuma izdevumi

J
jautā:
13. jūnijā, 2024
Alberts

Labdien! Kā saskaņā ar Ministru kabineta noteikumu Nr. 969 1. pielikumā noteiktajām viesnīcas maksas normām ir veicams aprēķins, ja darbinieks pavada viesnīcā vienu nakti (iebrauc pirmdien un izbrauc otrdien)? Vai norma ir reizināma ar divi? Paldies!

A
atbild:
20. jūnijā, 2024
Zaida Kalniņa
LV portāls

Par saviem pakalpojumiem parasti viesnīca klientam sagatavo un izsniedz rēķinu. Tādējādi izdevumi par viesnīcas pakalpojumiem ir apmaksājami atbilstoši rēķina informācijai.

Savukārt darbiniekam konkrētajā gadījumā ir aprēķināma komandējuma nauda par divām dienām.