Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Balkona remonts

J
jautā:
04. novembrī, 2023
Mila

Padomju laikā uzceltā mājā Rīgā namu pārvaldītājs piedāvā balkoniem veikt vieglo remontu par summu aptuveni 2300 eiro (par vienu balkonu). Balkonu ekspluatācijas termiņš ir beidzies pirms 10 gadiem, un jau sen bija nepieciešams veikt remontu. Es gribētu uzzināt, kādus tieši remontdarbus var veikt par minēto summu, ja tiek piedāvāts balkoniem veikt vieglo, nevis kapitālo remontu.

A
atbild:
21. novembrī, 2023
Inese Helmane
LV portāls

Lai uzzinātu, kādus tieši remontdarbus var veikt par minēto summu, jums ir jāvēršas pie namu pārvaldnieka.