Lasīšanai: 1 minūte

Maksājums par ēdināšanu bērnudārzā, ja maina dzīvesvietu

J
jautā:
02. novembrī, 2023
Martins

Labdien! Šobrīd dzīvojam, strādājam Rīgā, un bērns apmeklē bērnudārzu Rīgā. Plānojam pārvākties uz Rīgas rajonu, Olaines novadu. Vai bērns var turpināt iet bērnudārzā Rīgā, un vai joprojām tiks segti 50% no pusdienu naudas? Paldies!

A
atbild:
30. novembrī, 2023
Santa Galiņa
LV portāls
Rīgas dome
Sindija Grāvere, Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinatore

Rīgas domē paskaidroja: ja bērns apmeklē Rīgas valstspilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādi, ēdināšanas pakalpojuma līdzmaksājums 50% apmērā tiks saglabāts arī tad, ja bērna deklarētā dzīvesvieta nebūs Rīgas administratīvajā teritorijā. Savukārt, ja bērns apmeklē privāto pirmsskolas izglītības iestādi, tad gan līdzfinansējuma apmērs izglītības pakalpojumam, gan citi maksājumi būs tādi, kādi noteikti pašvaldībā, kurā bērns deklarēts.