Lasīšanai: 1 minūte

Kad pēc BKA jāatgriežas darbā

J
jautā:
02. oktobrī, 2023
Dita

Labdien! Vēlētos noskaidrot, kad man jāatgriežas darbā. Darba devējs paziņoja, ka viņš nezina, lai es pati noskaidroju. Bērns piedzima 06.04.2022. Kad likumiski jāatgriežas darbā?

A
atbild:
05. oktobrī, 2023
Zaida Kalniņa
LV portāls

Bērna kopšanas atvaļinājumu darba devējs piešķir uz darbinieka iesnieguma pamata, norādot šī atvaļinājuma periodu rīkojumā.

Ja bērna kopšanas atvaļinājums jums ir piešķirts uz pusotru gadu, sākot ar 06.04.2022., tad tas turpināsies līdz 06.10.2023. Darbā ir jāatgriežas no 07.10.2023. Ņemot vērā, ka 07.10.2023. ir izejamā diena, atgriešanos darbā ietekmē jūsu darba līgumā nolīgtā darba laika organizācija. Ieteicams ar darba devēju sazināties iepriekš.