Lasīšanai: 1 minūte

Ja bērni pārkāpj privātīpašuma robežas

J
jautā:
12. augustā, 2023
Marta

Ko darīt, ja kaimiņu bērni bez atļaujas vairākkārt pārkāpj privātīpašuma teritorijas robežas un traucē strādāt, kaut gan ir izteikti aizrādījumi?

A
atbild:
12. septembrī, 2023
Santa Galiņa
LV portāls

Vispirms ieteicams notiekošo pārrunāt ar bērnu likumiskajiem pārstāvjiem (vecākiem). Ja situācija neuzlabojas, jums ir tiesības ar iesniegumu vērsties policijā.