Lasīšanai: 1 minūte

Vai var tirgot kosmētikas līdzekļus, kuru sastāvā ir CBD

J
jautā:
10. jūlijā, 2023
Linda

Labdien! Vai CBD produktus, kas nav paredzēti iekšķīgai lietošanai (nav uztura bagātinātāji), var tirgot izbraukuma tirdzniecībā: koncertos, pasākumos? Vai var šos produktus tirgot ar piegādi? Runa ir par CBD aromterapijas eļļām, suvenīriem, ziediem.

A
atbild:
14. jūlijā, 2023
Veselības inspekcija
Iveta Balode, vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste

Kanabidiols jeb CBD kā viela nav aizliegts vai ierobežots ķīmiskajos maisījumos un kosmētikas līdzekļos. Jā, ķīmiskos maisījumus un kosmētikas līdzekļus ar CBD sastāvā var tirgot.

Savukārt par izbraukuma tirdzniecības noteikumiem katrā konkrētajā gadījumā jāinteresējas pie pasākuma organizētāja vai pašvaldības, kuras teritorijā tirdzniecība pasākuma laikā paredzēta.

Plašāku informāciju par CBD var uzzināt šeit.