Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Kas ir probācijas uzraudzība

J
jautā:
22. maijā, 2023
Karluha

Kas ir probācijas uzraudzība?

A
atbild:
01. jūnijā, 2023

Probācijas uzraudzības skaidrojums ir sniegts Krimināllikuma 38.1pantā.

Atbilstoši minētā panta pirmajai daļai probācijas uzraudzība kā pamatsods vai papildsods ir personas piespiedu iesaistīšana tās vecumam, psiholoģiskajām īpašībām un attīstības līmenim piemērotos sociālās uzvedības korekcijas un sociālās rehabilitācijas pasākumos.