Lasīšanai: 1 minūte

Vidējā iemaksu alga 2022. gadā

J
jautā:
06. aprīlī, 2023
Aija

Labdien! Kad šogad būs zināma sociāli apdrošināto personu vidējā iemaksu alga valstī par 2022. gadu? Paldies!

A
atbild:
24. aprīlī, 2023

Sociāli apdrošināto personu vidējā iemaksu alga 2022. gadā ir 1 217,54 eiro.

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras informācijā norādīts: “Statistika par sociāli apdrošināto personu skaitu un vidējo apdrošināšanas iemaksu algu par gadu tiek publicēta ne vēlāk kā pārskata gadam sekojošā ceturtā mēneša 20. datuma plkst. 17.00.”