Ar ko sākt pārbūvi

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
18. martā, 2023
Eduards

Labdien! Vēlos sākt pārbūvi saimniecības ēkai, privātmājai, Jelgavas pilsētas teritorijā. Tiks izbūvētas jaunas nesošās sienas un pārplānoti logi, durvis, nemainot ārējos būves izmērus. Kas un kur man jāiesniedz, lai varētu uzsākt pārbūvi?

A
atbild:
22. martā, 2023

Ar būvniecību/pārbūvi saistītā dokumentu aprite šobrīd pārsvarā tiek veikta elektroniskajā vidē – Būvniecības informācijas sistēmā (BIS), kurā tiek nodrošināta informācijas aprite starp būvniecības procesa dalībniekiem un uzturēti būvniecības procesam nepieciešamie reģistri.

Tāpēc pirms pārbūves darbu uzsākšanas aicinām iedzīvotāju konsultēties Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes “Centrālā pārvalde” būvvaldē (Lielā iela 11), lai saņemtu precīzu informāciju par secīgi veicamajām darbībām un nepieciešamajiem dokumentiem. Iedzīvotāju pieņemšanas laiki: pirmdienās no plkst. 15.00 līdz 19.00, trešdienās no plkst. 8.00 līdz 12.00. Pieraksts veicams, zvanot uz tālruņa numuru: 63005522.