Lasīšanai: 1 minūte

Jānoskaidro īpašnieks

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
05. martā, 2023
Alekss

Man ir zināma telpa vai dzīvoklis, kas ir neaizņemts gadiem ilgi. Iepriekš telpas izmantoja “Lattelecom” tālruņa sakaru nodrošināšanai. Šobrīd tālruņa sakari ir modernizēti un telpas atbrīvotas no “Lattelecom” iekārtām. Vai šādu tukšo telpu var iegūt savā lietošanā? Kā tas iespējams? Jārīko izsole un caur to tikai var pirkt?

A
atbild:
07. martā, 2023
Inese Helmane
LV portāls

Vispirms jums ir jānoskaidro telpu īpašnieks. Telpu saimnieku var meklēt kadastra informācijas sistēmā www.kadastrs.lv vai zemesgrāmatā (https://www.zemesgramata.lv/).

Tad arī tālāk risināmas sarunas par telpu iegādi.