Lasīšanai: 1 minūte

Kā ierobežot auto stāvēšanu

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
19. februārī, 2023
Vinita

Labdien! Rīgas pilsētas centrā daļa no dzīvokļu ēkai piederošās zemes ir arī servitūta ceļš zemesgabalam, kas pieder Rīgas pašvaldībai. Šo neapbūvēto zemes laukumu izmanto visi, kas atklājuši, ka tā ir bezmaksas stāvvieta. Kā šādā situācijā rīkoties, lai ierobežotu automašīnu novietošanu un satiksmi gar mājas logiem?

A
atbild:
21. februārī, 2023
Inese Helmane
LV portāls

Jums būtu jāvēršas Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā.

Kontakti ir pieejami šeit.