Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Satiksme

Ja Latvijā atņemtas autovadītāja tiesības, nedrīkst piedalīties satiksmē ar citā valstī iegūtu autovadītāja apliecību

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
10. februārī, 2023
Gatis

Vēlētos uzzināt - ja pirms trīs gadiem man Latvijā tika atņemtas autovadītāja tiesības uz pieciem gadiem, vai atbraucot uz Latviju atvaļinājumā, es drīkstu piedalīties satiksmē ar ASV iegūtu autovadītāja apliecību?

A
atbild:
06. martā, 2023
Ceļu satiksmes drošības direkcija
Mārtiņš Mālmeisters, Komunikācijas departamenta vadītājas vietnieks

Ja ir spēkā liegums vadīt transportlīdzekli, piedalīties ceļu satiksmē ar transportlīdzekli ir aizliegts! Latvijā netiek atzīta lieguma laikā trešajās valstīs izsniegta transportlīdzekļa vadītāja apliecība. Latvijā tiek atzīta vadītāja apliecība, kas ir iegūta pēc lieguma atcelšanas.