Lasīšanai: 1 minūte

Dzīvokli nevar reģistrēt zemesgrāmatā

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
02. februārī, 2023
Ilze

Nevaru reģistrēt sev piederošo dzīvokli zemesgrāmatā, jo pašvaldība ēku nav reģistrējusi zemesgrāmatā. Saņēmu atbildi no pašvaldības nekustamo īpašumu nodaļas, ka pašvaldība nevar to reģistrēt, jo ēka nav iekļauta pašvaldības bilancē. Nezinu, kā rīkoties tālāk un atrisināt šo jautājumu. Zeme zem ēkas pieder pašvaldībai.

A
atbild:
03. februārī, 2023
Inese Helmane
LV portāls

Jums ar visiem dokumentiem būtu jāvēršas pie zvērināta advokāta vai kvalificēta jurista. Bez būtisku apstākļu noskaidrošanas, piemēram, vai dzīvoklis ir privatizēts, no kā ir nopirkts īpašums, kam pieder ēka u. c., nav iespējams sniegt kompetentu atbildi.