Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Finanses

Kā pārskaitīt naudu uz Krieviju

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
30. decembrī, 2022
Lana

Labdien! Jūs visu zināt, padalieties, ja kāds ir atrisinājis šādu situāciju! Ir divi īpašnieki un māja, un ēkas. Abi vēlas pārdot savu īpašumu, bet viena dzīvo Maskavā (Latvijas pilsone), viņai nav bankas konta Latvijā. Tāpat nav arī iespējas ierasties Latvijā. Kā pārdevējs var pārskaitīt naudu uz banku (Maskavā), ja bankas nestrādā ar naudas pārskaitījumiem uz Krieviju? Kur rakstīt un no kā var saņemt atļauju vienreizējam pārskaitījumam bankai, lai pabeigtu darījumu, pirkšanu un pārdošanu? Paldies!

A
atbild:
03. janvārī, 2023
Inese Helmane
LV portāls

Finanšu nozares asociācija paskaidro, ka Latvijā ir vairākas kredītiestādes, kas turpina veikt atļautos maksājumus ar Krieviju. Līdz ar to aicinām vērsties pie kredītiestādēm, kuras piedāvā šāda veida pakalpojumus.

Latvijā strādājošo kredītiestāžu saraksts pieejams šeit.