Lasīšanai: 1 minūte

Vai jāmaksā soda procenti

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
14. novembrī, 2022
guntis

Sveiki! Paldies par atbildi uz jautājumu Nr. 27682, gribu precizēt. RNA ir skaidri pateicis, ka jāsamaksā korekcija par trim mēnešiem dubultā apmērā, un neko citu nepiedāvā. Mēs jau otro mēnesi nemaksājam. Vai soda procenti ir likumīgi? Paldies!

A
atbild:
14. novembrī, 2022
Inese Helmane
LV portāls

Soda procenti un to apmērs izriet no noslēgtā zemes nomas līguma. Neredzot dokumentus, konkrētāku atbildi nav iespējams sniegt. Ieteiktu vērsties pie apsaimniekotāja un iepazīties ar visiem dokumentiem.