Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Cik balsu nepieciešams, lai renovētu māju

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
16. jūnijā, 2022
Diana

Cik iedzīvotāju balsu nepieciešams balsojumā par daudzdzīvokļu mājas renovāciju (fasādes krāsošana)? Vai šādi darbi uzskatāmi par steidzamiem (māja nodota ekspluatācijā 2008. gadā)?

A
atbild:
17. jūnijā, 2022
Inese Helmane
LV portāls

Dzīvokļa pašuma likums nosaka: lai veiktu daudzdzīvokļu mājas renovāciju, ir vajadzīga 50% plus viena īpašnieka balss.

Lai atbildētu uz jautājumu, vai šādi darbi uzskatāmi par steidzamiem, būtu jāvēršas pie būvspeciālista. Taču parasti par steidzamiem darbiem uzskata avārijas situācijas, piemēram, tekošs jumts, plaisas sienās u. c.