Covid-19 izplatības ierobežojumi pirmsskolas izglītības iestādēs

J
jautā:
18. aprīlī, 2022
Jekaterīna

Labdien! Tagad, kad gandrīz visi Covid-19 ierobežojumi ir noņemti, vai vecāki var ienākt bērnudārza telpās, lai pavadītu bērnu līdz garderobei? Un kā var notikt izlaidums bērnudārzā? Vai tas var notikt iekštelpās vai tikai ārā? Vai vismaz viens no vecākiem var būt klāt bērnu izlaidumā? Jo vienā bērnudārza ir atļauts rīkot izlaidumu tikai ārā, otrā bērnudārzā tas var notikt iekštelpās bez vecāku klātbūtnes. Nekur Rīgas pašvaldības Izglītības departamentā šo informāciju nevar atrast. Pateicos jau iepriekš par atbildi.

A
atbild:
24. aprīlī, 2022

No 1. aprīļa pasākumus izglītības iestādēs un sporta pasākumus ir atļauts rīkot epidemioloģiski drošā vidē. Vairāk par to lasiet Ministru kabineta sniegtajā apkopojumā šeit un šeit, atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”.  Jums ir tiesības jautāt bērnudārza vadītājai un saņemt atbildi par iestādē noteiktajiem epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.