Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Malkas novietošana un kaimiņa sēta

J
jautā:
07. aprīlī, 2022
Ivo

Jelgavas pilsētas teritorijā, privātīpašumā, vēlos pie kaimiņu sētas sakraut malku: ārpustelpas uzglabāšana, neatbalstot to pret žogu un nepārsniedzot 1,5 m augstumu. Vai tas ir likumīgi, pieļaujami? Bez saskaņošanas, bez vienošanās ar kaimiņu?

A
atbild:
11. aprīlī, 2022
Jelgavas valstspilsētas pašvaldības būvvalde
Zeltīte Bīmane, Arhitektūras un pilsētvides sektora vadītāja

Malkas novietošana privātīpašumā nav būvniecība, to nereglamentē būvniecības normatīvie akti.