TĒMA: Veselība

Ja ir aizdomas par krāpniecību veselības aprūpes jomā

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
06. martā, 2022
Karlina

Labdien! Kur var sūdzēties par zobārstniecības pakalpojumiem un aizdomām par krāpniecību, izrakstot rēķinu?

A
atbild:
20. aprīlī, 2022
Oskars Rekšņa
LV portāls

Ar sūdzību par ārstniecības iestādes vai ārsta darba kvalitāti (piemēram, aizdomas par nepareizu vai nekvalitatīvi veiktu izmeklēšanu vai ārstēšanu) jāvēršas Veselības inspekcijā ar iesniegumu.

Anonīmu sūdzību var neizskatīt. Iesniegumā Veselības inspekcijai jānorāda: iesniedzēja vārds, uzvārds, personas kods, dzīvesvietas adrese, ārstniecības iestāde un ārstēšanās laiks, kontaktinformācija (e-pasts vai tālrunis). Iesniegumam jāpievieno visa jūsu rīcībā esošā dokumentācija, kas varētu būt noderīga lietas izskatīšanā.

Tāpat uz iesnieguma, sūdzības vai priekšlikuma jābūt iesniedzēja parakstam.

Iesniegumu var nosūtīt pa pastu (Klijānu iela 7, Rīga, LV–1012) vai elektroniski, izmantojot e-pakalpojumu Elektronisks iesniegums Veselības inspekcijai.

Visu ekspertīzei nepieciešamo medicīnisko dokumentāciju no ārstniecības iestādēm pieprasīs Veselības inspekcija.

Sīkāku informāciju iespējams iegūt, zvanot pa tālruni 67081600 vai ierodoties Veselības inspekcijā.