Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Vai dzīvokļa pārbūve jāsaskaņo ar būvvaldi

J
jautā:
06. janvārī, 2022
Pēteris

Labdien! Dzīvoklī Rīgā (316. vai 318. sērijas mājā, 3. stāvā) vēlos virtuvi pārnest uz dzīvojamo istabu, bet virtuvi pārvērst par guļamistabu. Sienas netiktu nojauktas vai pārbīdītas, arī durvis ne. Kanalizācija paliktu vecajā vietā, vienīgi izlietnei izvads būtu cauri sienai un izlietne sienai otrā pusē. Gāzes pievads netiktu izmantots, bet piekļuvi tam nodrošinātu caur durtiņām vai noņemamu paneli. Vai šis ir uzskatāms par remontu, vai arī jāsaskaņo pārbūve būvvaldē? Paldies.

A
atbild:
06. aprīlī, 2022
Rīgas dome
Kaspars Līcītis, Zīmola un komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators

Tā ir vienkāršota atjaunošana, Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā ir jāiesniedz paziņojums par būvniecību.