Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Reģistri

Ja ir nodedzis šķūnis, vajadzīgs dokuments, kas apliecina būves neesību

J
jautā:
26. septembrī, 2021
Mārtiņš

Labdien! Pirms pāris gadiem ugunsgrēkā nodega šķūnis, kurš bija atzīmēts arī zemesgrāmatas apliecībā kā kopīpašuma domājamā daļa no daudzdzīvokļu mājas, tostarp mājas funkcionāli saistītās būves (šķūnis). Vai un kas man ir jādara, lai dokumenti atbilstu faktam?

A
atbild:
01. oktobrī, 2021
Rīgas dome
Kaspars Līcītis, Zīmola un komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators

Ja šķūņa vairs nav, tad vietējā pašvaldībā jāiesniedz iesniegums, lai saņemtu izziņu par būves neesību. Pašvaldība apsekos, pārbaudīs un sagatavos izziņu par būves neesību, un būve tiks dzēsta no reģistriem.