Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Vai speciālists var nopirkt no pašvaldības īrēto dzīvokli

J
jautā:
17. maijā, 2021
Krists

Vai pašvaldības dzīvoklis, kas ir piešķirts speciālistam uz nenoteiktu laiku, ir nopērkams vai samaināms pret līdzvērtīgu?

A
atbild:
18. maijā, 2021
Inese Helmane
LV portāls

Viens no likuma “Par palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā” 21.1 panta “Dzīvokļa izīrēšanas speciālistam nosacījumi” punktiem nosaka: speciālistam izīrētu pašvaldības dzīvojamo telpu šis speciālists nav tiesīgs nodot apakšīrē, iegūt īpašumā, bet pašvaldība nav tiesīga to nodot privatizācijai vai atsavināt.