Lasīšanai: 1 minūte

Kā tiek aprēķināts atvaļinājuma periods

J
jautā:
12. martā, 2021
Dina

Labdien! Ja pedagogam ir jādodas dekrētā ar 7. jūniju un viņš no iepriekšējā ikgadējā atvaļinājuma ir sācis strādāt 15.07.2020., cik atvaļinājuma dienu pedagogam ir pieejamas?

A
atbild:
16. martā, 2021
Zaida Kalniņa
LV portāls

Precīzu atvaļinājuma dienu aprēķinu pēc sniegtās informācijas nav iespējams noteikt. Tas jums būtu jālūdz personāla vadītājam, jo ir nepieciešama informācija par darba gada periodu. Saprotams, ka jums to ir svarīgi saprast, lai pielāgotu atvaļinājuma izmantošanu grūtniecības atvaļinājumam. Atvaļinājuma periodu mūsdienās aprēķina grāmatvedības programma.