Lasīšanai: 1 minūte

Autoceļu uzturēšana

J
jautā:
01. jūnijā, 2020
modris

Labdien! Vēlos uzzināt, kur man jāvēršas, ja katru dienu esmu spiesta elpot ceļa putekļus. Dzīvoju blakus valsts nozīmes ceļam, satiksme ir liela, un grants seguma dēļ putekļi ir neiedomājami. Paldies!

A
atbild:
08. jūnijā, 2020

Par valsts nozīmes ceļu uzturēšanu un to izpildes kontroli ir atbildīga VAS “Latvijas Valsts ceļi”. Līdz ar to vispirms jums jāvēršas VAS “Latvijas Valsts ceļi”.