Lasīšanai: 1 minūte

Ja siltumtīkla caurulei radies bojājums

J
jautā:
07. maijā, 2020
Kristīne

Labdien! Dzīvokļa siltuma tīkla caurulei ir radies bojājums, kas nav saistīts ar īpašnieka darbībām (īpašnieks nav to bojājis vai darījis kaut ko tādu, kas bojājumu izraisītu). Vai šajā gadījumā remonts ir jāveic PS “Siltumserviss Rīga” vai pašam dzīvokļa īpašniekam?

A
atbild:
12. maijā, 2020
PS "Siltumserviss Rīga"
Elīna Silionova, Kvalitātes kontroles nodaļas pārstāve

PS “Siltumserviss Rīga” veic siltumsistēmu remontdarbus līdz karstā ūdens noslēgventilim pirms skaitītāja dzīvoklī.

Ja ir bojājumi (noplūdes) apkures sistēmā, arī tos novērš mūsu meistaru brigādes. Izņēmums ir gadījumos, kad nepieciešama radiatoru nomaiņa, tad radiators ir jāiegādājas klientam pašam. Arī stāvvadu un noslēgventiļu nomaiņu veic mūsu darbinieki.

Tomēr sistēmu konfigurācijas dzīvojamās mājās, kā arī veiktās pārbūves (nesaskaņota iejaukšanās sistēmās) var ietekmēt veicamos remontarbus un PS “Siltumserviss Rīga” atbildības robežas.