Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Nodokļi

Iemaksas privātajos pensiju fondos par laulāto nav iekļaujamas deklarācijā

J
jautā:
04. martā, 2020
Ivonna

Labdien! Vai varu pretendēt uz pārmaksātā nodokļa atgūšanu, ja esmu mājsaimniece, bet mans vīrs maksā par mani 3. pensiju līmeni, kā arī dzīvības apdrošināšanu ar depozītu “Greizer” apdrošināšanā? Paldies!

A
atbild:
30. martā, 2020

Iemaksas privātajos pensiju fondos un apdrošināšanas prēmiju maksājumus ar līdzekļu uzkrāšanu savā deklarācijā par laulāto nevar iekļaut otrs laulātais vai citi ģimenes locekļi.