Lasīšanai: 1 minūte

Vai piedziņu var vērst uz kapitāldaļām

J
jautā:
02. martā, 2020
Edgars

Labdien! Vēlos atvērt SIA un pakāpeniski norēķināties ar tiesu izpildītājiem. Ja es atvēršu kontu uz juridiskās personas vārda, vai to var nobloķēt tiesu izpildītāji?

A
atbild:
06. martā, 2020

Labdien! Tiesu izpildītājs nosūtīt bankai rīkojumu par uzņēmuma konta bloķēšanu nevarēs. Taču tiesu izpildītājs var vērst piedziņu uz jums piederošajām uzņēmuma kapitāldaļām un pārdot tās izsolē.