Lasīšanai: 1 minūte

Kad tiek nosūtīta uzaicinājuma vēstule uz valsts apmaksātu mamogrāfiju

J
jautā:
06. februārī, 2020
Ilze

Mana meita ir 2. grupas invalīde no bērnības. Viņai ir 42 gadi. Kad viņa saņems nosūtījumu uz profilaktisko mamogrāfiju?

A
atbild:
07. februārī, 2020
Edīte Brikmane
LV portāls

Krūts vēža skrīningu ar mamogrāfijas metodi reizi divos gados veic sievietēm vecumā no 50 līdz 69 gadiem. To paredz Ministru kabineta noteikumu Nr. 555 “Veselības aprūpes pakalpojumu organizēšanas un samaksas kārtība” 71. punkts. Plašāka informācija atrodama Nacionālā veselības dienesta mājaslapā.