Lasīšanai: 1 minūte

Lai noskaidrotu lietas izskatīšanas gaitu, jāvēršas tiesā

J
jautā:
06. februārī, 2020
Natālija

Uz mantojumu pretendē četri mantinieki, viens no tiem ir nepilngadīgs bērns. Pirms pārdošanas 17.12.2019. notika bāriņtiesas sēde. Dokumenti iesniegti civiltiesā. Kādā laika periodā būs zināms civiltiesas sēdes datums, un cik ilgu laiku var tikt izskatīta šī lieta?

A
atbild:
23. martā, 2020

Tiesas procesa gaita ir tiesas kompetence. Lietas izskatīšanas gaitā neviena institūcija nav tiesīga sniegt komentārus vai prognozes par lietas izskatīšanas gaitu. Aicinām vērsties tiesā.