TĒMA: Mājoklis

Ja karstā ūdens vietā tek remdens

J
jautā:
11. janvārī, 2020
NATALIJA

Labdien! Es kopš 2017. gada dzīvoju sociālajā mājā. Visu šo laiku man karstā ūdens vietā ir remdens ūdens. Santehniķis, veicot karstā ūdens temperatūras mērījumu, secināja, ka man dzīvoklī karstajam ūdenim (dvieļu žāvētājā, virtuves krānā un vannas istabā) temperatūra ir ap 30 °C. Es rakstīju iesniegumu Jūrmalas pilsētas domei un “Jūrmalas namsaimniekam”, lai veiktu nepieciešamos darbus karstā ūdens padevei un veiktu maksājumu par pārrēķinu, bet viņi tikai atbild, ka tiks veikti apsekojumi, taču trijos gados neko nav izdarījuši. Kur man vērsties, lai atrisinātu šo jautājumu?

A
atbild:
23. janvārī, 2020
SIA "Jūrmalas namsaimnieks"
Daiga Boša, namu pārvaldniece

Ēka Jūrmalā, Nometņu ielā 2A, ir Jūrmalas pilsētas pašvaldībai piederoša dzīvojamā māja. Saskaņā ar 16.11.2018. pakalpojumu līgumu Nr. 1.2-16.4.3/1456 (turpmāk – līgums) SIA “Jūrmalas namsaimnieks” ir dzīvojamās mājas Jūrmalā, Nometņu iela 2A, pārvaldnieks. SIA “Jūrmalas namsaimnieks” ir sazinājies ar Jūrmalas pilsētas domes darbiniekiem, un atbilstoši sniegtajai informācijai šobrīd tiek plānots organizēt un veikt iepirkumu par stāvvadu nomaiņu Jūrmalā, Nometņu ielā 2A.