Lasīšanai: 1 minūte

Vienā darbavietā var būt tikai viens darba līgums

J
jautā:
06. decembrī, 2019
Ina

Darbinieks, kurš strādā pusslodzi vienā amatā, pie tā paša darba devēja sāks pildīt kādu citu amatu (arī pusslodzi). Vai ir jānoformē vienošanās pie tagadējā darba līguma vai jāslēdz jauns līgums?

A
atbild:
12. decembrī, 2019
Zaida Kalniņa
LV portāls

Vienā darbavietā katram darbiniekam var būt tikai viens darba līgums, kuru noslēdz, uzsākot darba tiesiskās attiecības.

Jebkuras izmaiņas darba attiecību laikā ir noformējamas kā vienošanās pie tagadējā darba līguma, ko paraksta abas līgumslēdzējas puses.