Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Satiksme

Kāds vērtējums tiks piešķirts par drošības spilvena kļūdas indikatora neizslēgšanos

J
jautā:
06. novembrī, 2019
Arturs

Vai par degošu “airbag” lampiņu auto tehniskajā apskatē tiek ielikta atzīme 1 vai 2? Paldies!

A
atbild:
26. novembrī, 2019
Ceļu satiksmes drošības direkcija
Jānis Aizpors, Sabiedrisko attiecību daļas vadītājs

Transportlīdzekļiem, kuri izgatavoti līdz 2011. gada 31. decembrim, par drošības sistēmu (arī drošības spilvenu) kļūdas indikatora neizslēgšanos mēraparātu panelī tiks piešķirts vērtējums “1”, savukārt, ja transportlīdzeklis izgatavots, sākot ar 2012. gadu, – vērtējums “2”.