Lasīšanai: 1 minūte

Labprātīga maksājumu veikšana

J
jautā:
08. augustā, 2019
Grieta

Labdien! Vēlos jautāt, vai tiesu izpildītājs var pieprasīt vai sastādīt kredīta atmaksas grafiku, ja es nestrādāju un saņemu tikai bērnu naudu.

A
atbild:
13. augustā, 2019

Civilprocesa likums neparedz to, ka tiesu izpildītājs ar parādnieku varētu slēgt kādus parāda atmaksas grafikus.

Ja piedziņa no Jums saskaņā ar Civilprocesa likuma noteikumiem pašreiz nav iespējama, tad, ja Jums ir iespēja, Jūs varat pati labprātīgi veikt kreditoram kādus maksājumus pēc savas iniciatīvas. Nokārtot pārada saistības ir Jūsu interesēs, jo tām nav noilguma.