Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Kā uzzināt, kas ir mājas pārvaldnieks

J
jautā:
22. maijā, 2019
Anete

Labdien! Man pieder zeme, uz kuras ir daudzdzīvokļu māja. Kur es varu noskaidrot, kas ir šīs mājas pārvaldnieks?

A
atbild:
20. jūnijā, 2019

Tas ir vienkārši: šīs daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpā vajadzētu būt izliktam kādam paziņojumam mājas dzīvokļu īpašniekiem, zem kura ir atsauce uz mājas pārvaldnieku un norādīta kontaktinformācija. Ja paziņojumu nav, tad jāaprunājas ar kādu no dzīvokļu īpašniekiem, jo viņiem piesūtītajos rēķinos ir uzrādīts apsaimniekošanas pakalpojumu sniedzējs.