Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Drošība

Soda Latvijā vēlreiz nebūs

J
jautā:
06. decembrī, 2012
Anna Tukisa

Ja latvietim, kurš strādā un ir pierakstīts dzīvošanai Vācijā, Vācijā atņem autovadītāja apliecību uz gadu un uzliek sodu 1000 eiro, kurus viņš tur nomaksā, Latvijā arī jāaizcieš vēl viens sods, vai sods ir tas, kurā valstī pārkāpums izdarīts?

A
atbild:
07. decembrī, 2012
Mudīte Luksa
speciāli LV portālam

Kā LV portālu informēja Valsts policija, Latvijā par pārkāpumiem, kas izdarīti citā valstī, sodi netiek piemēroti. Tātad Jūsu minētajā gadījumā visas tiesiskās attiecības jākārto tikai ar šīs valsts iestādēm.