Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Kā uzzināt savas daudzdzīvokļu mājas sēriju

J
jautā:
07. maijā, 2019
sigita

Labdien! Vēlos zināt sava īpašuma ēkas sēriju. Maskavas iela 250/2. Pašlaik tikai zinu, ka māju sāka celt 1967. gadā, tautā sauktā “hruščovka”. Bet noteikti ir ēkas sērija, numurs, kategorija. Paldies!

A
atbild:
29. maijā, 2019
Mudīte Luksa
LV portāls

Kā LV portālu informēja Latvijas Arhitektu savienībā, visprecīzāk daudzdzīvokļu mājas sēriju var noskaidrot, iepazīstoties ar nama tehniskajiem dokumentiem, kas atrodas pie nama pārvaldnieka. Gana sīkas ziņas par sērijveida dzīvojamām mājām pēc to būvēšanas gada un atrašanās vietas atrodamas internetā (piemēram, Vikipēdijā sadaļā Tipveida dzīvojamā apbūve Rīgā).